czynne codziennie 10-18
Idealna lokalizacja.

 

 

Nasza wypożyczalnia rowerów znajduje się w malowniczej wsi Istebna. Dokładniej na tzw. Zaolziu czyli w centrum turystycznym Istebnej - w pobliżu kompleksu "Zagroń", wyciągu narciarskiego "Złoty Groń" oraz tuż obok "Halniaka". Jeżeli dalej nie wiesz jak do nas trafić to zachęcamy do zobaczenia naszej lokacji na mapie google.

 

 

Dostępność.

 

 

Wypożyczalnia jest czynna w sezonie codziennie od 10-18, a telefonicznie można się z nami kontaktować w niemal dowolnych porach. Jeżeli planujesz weekend w Istebnej lub okolicach ze znajomymi możesz zarezerwować rowery parę dni (lub nawet godzin) wcześniej i mieć pewność, że wszystko będzie dostępne i gotowe do jazdy w dogodnym terminie.

 

 

Świetny sprzęt.

 

 

Naszym klientom oferujemy w przystępnych cenach wysokiej jakości sprzęt znanych producentów, który regularnie serwisujemy i sprawdzamy pod kątem sprawności technicznej. Posiadamy nie tylko rowery crossowe, ale także rowery MTB i rowery dziecięce. Dodatkowo proponujemy w cenie wypożyczenia akcesoria takie jak: kaski i siodełka dla dzieci.

 

 

Przystępne ceny.
 

Oferujemy bardzo dobry stosunek ceny do jakości usług, a im dłuższy okres wypożyczenia sprzętu tym niższa cena. Wypożyczanie rowerów na cały dzień się opłaca i nie trzeba sobie psuć radości z wypoczynku spoglądaniem na zegarek. Ponadto akcesoria takie jak kaski czy siodełka dla dzieci są u nas całkowicie darmowe!

 

 

 

 

 

 

 

O nas

© 2015 Troll Company  

Wypożyczalnia rowerów i skuterów w Istebnej

  • Facebook Clean
  • Google Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now